Знайти на карті
Контакти

Адреса:
01013, м. Київ,
вул.Будіндустрії 5,
офіс 212

Тел./Факс:
(044) 224-59-06,
286-45-11, 285-54-19

Ел. пошта:
alternativamilk@gmail.com

Публікації

1.03.2013

 

У сучасному свинарстві багато уваги приділяється сектору опоросу свиноматок та підсисним поросятам.

 
СЕРГІЙ БАБЕНКО, заступник директора ТОВ «ЧК АЛЬТЕРНАТИВА»

І недаремно, адже від умов, у яких народжуються поросята, і від того, як вони утримуються далі, залежить їхнє здоров’я та інтенсивність росту. Отже, здоров’я поросят залежить перш за все від двох чинників — це умови утримання та годівля. Недотримання їх може призвести до зниження резистентності організму та виникнення захворювань.

Станок і приміщення для опоросу. Станок перед переведенням свиноматки до опоросу обов’язково слід помити та продезінфікувати. Конструкція сучасного станка для опоросу передбачає високий рівень гігієни, що є дуже важливим; також вона повинна повністю виключати можливість задавлення поросят свиноматкою. Високий рівень гігієни можна забезпечити тільки при використанні пластикової решітки — так званої пластикової щілинної підлоги. Найкраще використовувати пластикову підлогу зі спеціальним покриттям проти ковзання, щоб знизити рівень травматизму кінцівок поросят. Обов’язково в станку має бути обладнане місце локального обігріву поросят. Це може бути інфрачервоний випромінювач, який прикріплюється на висоті 60 см від підлоги, та гумовий килимок з підігрівом. Завдяки цим приладам вдається істотно зменшити падіж, а також збільшити прирости ваги, оскільки енергія поросят не витрачається на самообігрів. У приміщенні для опоросу обов’язковим є дотримання чітких норм мікроклімату: повітрообміну та температури. При їх недотриманні (протяги та наявність високої концентрації шкідливих газів, наприклад, аміаку) в поросят може виникати бронхопневмонія та інші захворювання дихальної системи. Для запобігання таким порушенням у приміщенні сектору опоросу обов’язково встановлюють систему вентиляції та автоматичної регуляції мікроклімату.
 
Годівля свиноматок. Піклування про здоров’я поросят починається ще до їх народження. І здоров’я поросят зумовлюється насамперед утриманням і годівлею свиноматок. В останній період супоросності треба звернути особливу увагу на склад корму та його якість. Раціон повинен бути збалансований за всіма показниками: не тільки за протеїном, енергією, клітковиною, а й збагачений амінокислотами, вітамінами та мінералами.
 
Цей корм має бути не менш, а навіть більш поживним, ніж престартер. У цей час на розвиток плоду витрачається дуже велика кількість поживних речовин, тому якщо їх бракує або вони не засвоюються належним чином, то для росту майбутнього поросяти використовуються поживні речовини з організму свиноматки. А це, як відомо, може призвести до таких серйозних хвороб свиноматок, як остеопороз та остеомаляція, а також до народження слабких та недорозвинених поросят-гіпотрофіків. Також порушення норм годівлі, гігієни або утримання свиноматок можуть призвести до поширення такої хвороби, як колібактеріоз. Вона викликається патогенними серотипами кишкової палички (Escherichia coli), в більшості випадків супроводжується профузним поносом. Профілактика колібактеріозу — правильна і повноцінна годівля та відмінні умови утримання свиноматок і новонароджених поросят; дезінфекція інвентарю та кліток, в яких утримуються тварини; імунізація поросят тощо.
 
Молоко, залізо, корм

Вже в перші дні після народження поросят вміст заліза в їхньому організмі надзвичайно низький, тому для профілактики аліментарної анемії поросятам вводять залізовмісні препарати. Материнське молоко — незамінний корм для підсисних поросят. Кожен сосок вимені свині — це відособлена молочна залоза. При цьому передні долі вимені краще розвинені і більш молочні, ніж задні. Під час першої годівлі оператор повинен правильно розподілити соски між поросятами: слабших поросят підсаджують до передніх сосків, а сильніших — до задніх. Молочність свиноматки починаючи з 20-го дня зменшується і не задовольняє потреб поросят у поживних речовинах. Це призводить до зниження інтенсивності розвитку підсвинків. Саме тому сучасні технології годівлі поросят передбачають привчання їх до концентрованих кормів з 4–5-го днів життя.           
 Але особливою вимогою до таких кормів є наявність у їх складі альтернативних молочних продуктів та легкоперетравних білків. Поросята народжуються зі зниженою функцією шлункового травлення, тому основні процеси засвоєння молозива, молока чи корму в них відбуваються в тонкому кишечнику, де перетравлюються поживні речовини, що поступили з материнським молоком. З віком шлунок анатомічно і функціонально стає розвиненішим, і поросята починають поступово виробляти ферменти для перетравлення поживних речовин інших кормів. Встановлено, що ранній початок згодовування поросятам рослинних кормів прискорює розвиток шлунку і ферментативної системи.
 
Рання підгодівля поросят концентрованими кормами є запорукою їх відмінного розвитку в майбутньому. Більше того, саме привчання поросят до корму з високим вмістом молочних компонентів сприяє в подальшому «вирівнюванню гнізда» та допомагає подолати одну з найважчих та найважливіших проблем свинарства — стрес при відлученні поросят.
 
Правильна годівля проти стресу

Відлучення від свиноматки є чи не найважчим періодом ведення свинарського бізнесу. Він пов’язаний з великим стресом для поросят, які звикли до молока свиноматки. Зазвичай цей процес супроводжується диспепсією поросят. Диспепсія — це захворювання молодняку, яке супроводжується гострим розладом системи травлення, поносом, токсикозом, зневодненням організму. Її симптоми можуть спостерігатися у 100% молодняку, захворювання нерідко закінчується смертю поросят. Саме тому дуже важливо, щоб поросята звикли до основного виду корму ще до відлучення та за наявності буферних властивостей молока свиноматки навчилися розпізнавати поживні речовини інших кормів.
 
Отже, якщо метою ведення свинарства є отримання здорових поросят, які в процесі вирощування будуть давати високі прирости, потрібно створити та підготувати всі умови ще до їх народження.